Nieruchomości w Rzeszowie i okolicach

Biuro DOMINO funkcjonuje na rynku nieruchomości od 1999 roku i obsługuje Klientów z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Rzeszowa i Podkarpacia. Dla Klientów naszego biura świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: realizujemy transakcje kupna i sprzedaży mieszkań, domów oraz działek, a także prowadzimy wynajem lokali mieszkalnych, komercyjnych oraz innych nieruchomości. Rzeszów oraz całe województwo podkarpackie to główne obszary naszej działalności.

Wnętrze

Stale poszerzamy katalog naszych ofert, aby zapewnić Państwu możliwie szeroki wybór nieruchomości różnego typu. W naszej propozycji znajdują się: mieszkania, domy, działki, a także lokale komercyjne o bardzo zróżnicowanym standardzie i cenach. Jesteśmy przekonani, że nieruchomości proponowane przez nasze biuro w pełni sprostają Państwa wymaganiom.

W naszym zespole zatrudniamy inżynierów budowlanych oraz specjalistów z zawodową licencją pośrednika nieruchomości. Na każdym etapie kontaktu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Kompleksowo przedstawiamy wszystkie oferty, pomagamy podjąć najkorzystniejszą decyzję.

Nasze bogate doświadczenie na rynku nieruchomości zaowocowało współpracą z solidnymi i uznanymi developerami.

Blok

Nasz profesjonalizm wynika z kompleksowości podejmowanych działań. Wspieramy Państwa od pierwszego kontaktu z naszym biurem; od momentu prezentacji oferty przez pomoc w uzyskaniu kredytu, po ustalenie optymalnych warunków dla wszystkich stron umowy.

Dzięki najwyższej jakości świadczonych przez nas usług cieszymy się rosnącym zaufaniem Klientów – zarówno tych indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferujemy nieruchomości w Rzeszowie oraz województwie podkarpackim – mieszkania, domy, działki i lokale komercyjne

Osiedle

 

Opinie o Domino Nieruchomości Rzeszów:
Jedno z najstarszych i najdłużej działających biur w Rzeszowie. Dzięki pozyskanemu doświadczeniu z rynku nieruchomości można śmiało polecić ich fachową, w pełni rzetelną i kompleksową obsługę.
Robert.C

Zapraszamy osoby fizyczne i firmy do współpracy!