Wyniki wyszukiwania: 11
  • Do wynajęcie kawalerka 2 pokoje z ogródkiem i parkingiem

    podkarpackie, Rzeszów, Wieniawskiego Henryka

    Do wynajęcia umeblowane niewielki mieszkanie, składa się z: - dużego pokoju otwarty na kuchnię, w pełni umeblowanych, w kuchni płata grzewcza, piekarnik, lodówka, zmywarka, - osobnej sypialni - możliwość domeblowania w łóżko lub sofę, - łazienki z prysznicem, wyposażonej w pralkę, piecyk 2 funkcyjny, - przedpokoju z...

    Powierzchnia 33,23 m2 Cena za m2 51,16 PLN Cena 1 700 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro parter/2 Szczegóły
  • Wynajem mieszkanie 2 pokoje + antresola, kórka, miejsce postojowe, Rzeszów, Al. Wyzwolenia.

    podkarpackie, Rzeszów, Krakowska

    Nowa niższa cena ! Do wynajęcia ładne nowe mieszkanie w rejonie ul. Krakowskie - Al. Wyzwolenia w Rzeszowie - bardzo dobrze skomunikowane (autobusy MPK), w pobliżu sklepy. Oddalone od dalsza od głównej ulicy na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu, w niewielkim budynku, co zapewnia ciszę i spokój. Mieszkanie...

    Powierzchnia 49 m2 Cena za m2 53,06 PLN Cena 2 600 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro 1/2 Szczegóły
  • Wynaje mieszkanie 2 pkoje, oś. Pobitno - szpital, Rzeszówm

    podkarpackie, Rzeszów, Nazimka

    Wstrzymane. Do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe, w rejonie Szpital Wojewódzkiego Nr 2 - rej. ul. Lwowskiej / Nazimka. Mieszkanie ma pow. 41 m2, składa się z dużego pokoju otwartego na jasną kuchnię, sypialni, łazienki z wanną, przedpokoju. Posiada balkon oraz komórkę lokatorską. Mieszkanie w...

    Powierzchnia 41 m2 Cena za m2 34,15 PLN Cena 1 400 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro 3/3 Szczegóły
  • Nowe mieszkanie do wynajęcia, super wyposażone, blisko Politechniki.

    podkarpackie, Rzeszów, Drabinianka, Miła

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Mieszkanie pięknie wykończone i umeblowane. Mieszkanie o metrażu 53 m2, składa się z: - Salonu otwartego na kuchnię, - Sypialny, - Łazienki - Przedsionka, Na wyposażeniu mieszkania znajdują się m.in.:

    Powierzchnia 53 m2 Cena za m2 45,28 PLN Cena 2 400 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro 4 Szczegóły
  • Do wynajęcia mieszkanie 40m2 w wysokim standardzie z dużym balkonem

    podkarpackie, Rzeszów, Kwiatkowskiego Eugeniusza

    Wstrzymane. Do wynajęcia funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie w super lokalizacji, nad Wisłokiem, przy terenach wypoczynkowych, przy samej plaży. Blisko sklepy, super dojazd do centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do...

    Powierzchnia 40 m2 Cena za m2 45 PLN Cena 1 800 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro 3 Szczegóły
  • Do wynajęcia luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie ul. Miła 47.5 m 2

    podkarpackie, Rzeszów, Miła

    Oferta wstrzymana !!! Od 1 września 2025 r. ładne mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Miłej w Rzeszowie. Mieszkanie luksusowe, w wysokim standardzie, nowocześnie i stylowo wykończone, położone na pierwszym piętrze w bloku z nowoczesną windą. Do...

    Powierzchnia 47,50 m2 Cena za m2 48 PLN Cena 2 300 PLN
    Liczba pokoi 3 Piętro 1/8 Szczegóły
  • Wynajem całość lub na pokoje ul. Malczewskiego

    podkarpackie, Rzeszów, Kmity, Malczewskiego Antoniego

    Domino nieruchomości: Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni 75 m2. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane, i wyposażone ( lodówka, piekarnik z kuchenką, kuchenka mikrofalowa, a w łazience pralka). Mieszkanie składa się z: - kuchni - dużego pokoju - 3 mniejszych...

    Powierzchnia 75 m2 Cena za m2 60 PLN Cena 4 500 PLN
    Liczba pokoi 4 Piętro 3/3 Szczegóły
  • Przestronne mieszkanie 80 m2 na ul. Marcina Filipa

    podkarpackie, Rzeszów, Pobitno, Marcina Filipa

    Domino nieruchomości: Do wynajęcia: Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 80 m2 z balkonem na ul. Marcina Filipa w Rzeszowie Rozkład mieszkania: - Salon - kuchnia - sypialnia - sypialnia II - garderoba - łazienka + WC - oddzielne WC - balkon

    Powierzchnia 80 m2 Cena za m2 25 PLN Cena 2 000 PLN
    Liczba pokoi 3 Piętro 1/2 Szczegóły
  • Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 2200 centrum, Dąbrowskiego Rzeszów

    podkarpackie, Rzeszów, Pola Wincentego

    Domino nieruchomości: Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2, 2 pokojowe, z balkonem, na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie blisko Politechniki Rzeszowskiej, sklepów, przychodni, usytuowane w miejscu z dobrą infrastrukturą oraz komunikacją miejską. Mieszkanie znajduje się w rejonie ul....

    Powierzchnia 39 m2 Cena za m2 56,41 PLN Cena 2 200 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro 1/3 Szczegóły
  • Komfortowe mieszkanie do wynajęcia ul. Hetmańska Rzeszów

    podkarpackie, Rzeszów, Hetmańska

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem w śródmieściu, ul. Hetmańska, Rzeszów. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, składa się z 2 pokoi (salon z balkonem i sypialnia), łazienki, osobne WC oraz przedpokoju. Mieszkanie po gruntownym remoncie, czyste, świeże oraz przytulne. Kuchnia w pełni umeblowana i...

    Powierzchnia 54 m2 Cena za m2 46 PLN Cena 2 500 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro 2/3 Szczegóły
  • RZESZÓW, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, NOWE, KOMFORTOWE

    podkarpackie, Rzeszów, Powstańców Warszawy

    Wstrzymane Do wynajęcia nowe, komfortowo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na I piętrze nowego, niskiego bloku. Mieszkanie jest usytuowane na osiedlu ,,Nasz Gaj w Rzeszowie". Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju; wyjście na balkon z dwóch...

    Powierzchnia 34 m2 Cena za m2 47,06 PLN Cena 1 600 PLN
    Liczba pokoi 2 Piętro 1/3 Szczegóły